Wiązki

Biorąc pod uwagę, że obecnie większość urządzeń zawiera połączenie różnych funkcjonalności, niezbędne jest stosowanie wiązek kablowych, aby zapewnić zespolenie pomiędzy jego częściami. Proste połączenia realizuje się poprzez zastosowanie podstawowej wiązki składającej się z przyciętych do odpowiedniej długości przewodów. Ich końcówki zostają zaciśnięte, a następnie zamontowane w obudowie. Tak przygotowana wiązka przewodów umożliwia połączenie go z urządzeniem.
Element łączący może być prosty, wykonany z jednego przewodu z odpowiednio dostosowanym złączem, lub składać się z tysięcy przewodów wraz z elementami elektrycznymi oraz wieloma innymi częściami włączając części mechaniczne.
Naszym klientom dostarczamy głównie dwa rodzaje przewodów: wiązki skomplikowane w produkcji seryjnej, oraz wiązki w ilości produkcyjnej, zaczynającej się od jednej sztuki, o krótkim terminie realizacji.

wiązka pojedynczawiązka

Przewody do baterii oraz skrzynki bezpiecznikowe

Tworzymy również specjalistyczne przewody, które umożliwiają bezpieczny tranzyt energii z baterii do odbiornika dzięki zwiększonej wytrzymałości elektrycznej i mechanicznej.
W związku z faktem, że bezpieczeństwo jest bardzo ważnym aspektem ludzkiego życia, skrzynki bezpiecznikowe stanowią dumną pozycję na naszej ofercie.

Produkcja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości. Nasz personel jest świetnie przeszkolony, dzięki temu utrzymujemy terminowość produkcji oraz zadowolenie klienta z zamówionego u nas towaru.

Technologia

W naszej firmie technologie dzielimy na dwa znaczące obszary:

1. Technologia produktu

Najpierw przeprowadzamy dokładną analizę projektu klienta. Następnie dekodujemy projekt, celem wprowadzenia do produkcji, a na koniec przyjmujemy sugestie dotyczące zmian lub udoskonaleń.

2. Technologia procesu

Przygotowujemy proces produkcyjny. Wprowadzamy części do montażu. Stale nanosimy poprawki udoskonalające jakość otrzymywanych produktów.

Dopracowujemy każdy krok produkcji do perfekcji z zyskiem dla obu stron. Czas produkcji jest w pełni zoptymalizowany, dzięki czemu realizujemy zamówienia najszybciej, jak to możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu jakości produktu i satysfakcji klienta z kosztów złożonego zamówienia. Nasi technolodzy stają na wysokości zadania, a poprzez swoją pracę zdobywają nie tylko zadowolenie klienta, ale także wiedzę, która pozwala na realizację coraz bardziej złożonych projektów.

Dostawcy

Zaopatrujemy się w materiały bezpośrednio od głównych producentów i dostawców specjalizujących się w elementach systemów zasilania elektrycznego takich jak przewody, terminale, obudowy. Nasi klienci mają dostęp do wszystkich materiałów znajdujących się w naszym magazynie.

Maszyny

W produkcji używamy maszyn i oprzyrządowania czołowych producentów .

Dzięki nim jesteśmy ważnym trybem w mechanizmie rynku, a z naszych produktów cieszą się znane firmy takie jak Siemens i ...

Usługi

Tradycja, jaką dzielimy z firmą Transmo, pozwala nam prowadzić szeroki zakres usług, począwszy od produkcji asortymentu skierowanego do szeroko pojętej branży elektro-technicznej, poprzez projektowanie, montaż, instalacje, dostawę, aż po utrzymanie pracy maszyn i urządzeń.

Stale dbamy o rozwój naszej firmy i naszych pracowników. Pomagamy również rozwijać się naszym klientom rozwiązując problemy związane nie tylko z instalacjami elektrycznymi, częściami mechanicznymi czy też elementami łączeniowymi, ale także zajmujemy się rozwiązywaniem inżynieryjnych problemów naszych klientów.

Problemy naszego klienta są jedynie zamkiem do którego kluczem jest LinQ.

Prototypowanie

Zanim otrzymamy gotowy produkt spełniający wszystkie oczekiwania klienta, poddajemy jego egzemplarz testom użytkowym w celu zwiększenia wytrzymałości, funkcjonalności i ergonomii produktu końcowego.

Ziarno piasku potrafi przeważyć szalę, zatem staramy się znaleźć wszystkie możliwe wady, które kryją się w wykonywanym przez nas projekcie.

Wsparcie

Skorzystałeś z naszych usług i masz pytania? Może jakiś problem lub usterkę? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy zawsze na wyciągnięcie ręki, służymy pomocą, radą i usługą.